O NÁS..

Vážení obdivovatelia tanečného, scénického a divadelného umenia! Je mi cťou predstaviť vám školu, ktorá od roku 2012 vytvára mnohé divadelné a tanečné príležitosti pre deti a mládež. Viac o našich aktivitách sa dozviete po kliknutí na obrázok podľa obsahu, ktorý vás zaujíma.

PRIJÍMACIE POHOVORY

Do Akadémie prijímame deti vo veku od 5 do 18 rokov. V prípade záujmu o prihlásenie je potrebná osobná konzultácia. Napíšte nám o čo máte záujem, vek dieťaťa a my Vám poskytneme voľný termín prijímacieho pohovoru. Prijímačky prebiehajú prednostne v mesiacoch apríl - jún ( a dodatočne v septembri ), ale napísať nám môžete aj počas roka a v prípade, že budeme mať voľné miesto, vás radi pozveme na prijímací pohovor.


Viac info o kritériách prijatia a systému výučby na čísle 0917223483 ( fajnorova.blf@gmail.com ).


Zakladateľ a história 

Zakladateľka a riaditeľka Fajnorova Ballet Academy, pedagóg, choreograf v odbore Tanečné a scénické umenie. Tvorca a režisér divadelno-tanečných predstavení v divadlách MDPOH, Novej Scéne a SND. V súčastnosti pôsobí ako riaditeľka, tanečná pedagogička, choreografka a režisérka pri tvorbe podujatí a hereckých výstupov.