O NÁS..

Vážení obdivovatelia všetkých druhov umenia! Je mi cťou predstaviť vám našu akadémiu, ktorá od roku 2012 vytvárala  mnohé divadelné a tanečné príležitosti pre deti a mládež. V súčasnosti sa naše zameranie rozširuje o veľmi aktuálne a potrebné oblasti vzdelávania detí, čo sa dočítate v sekcii homeschooling. Viac o našich doterajších tanečno-divadelných aktivitách sa dozviete po kliknutí na obrázok podľa obsahu, ktorý vás zaujíma :)

Ako sa k nám dostanete? 

Do Akadémie prijímame deti vo veku od 5 do 18 rokov. V prípade záujmu o prihlásenie je potrebná osobná / ideálne telefonická :) / konzultácia. Napíšte nám prípadne o čo máte záujem, vek dieťaťa a my Vám poskytneme najbližší možný  termín stretnutia. V prípade lockdovnu všetka výučba prebieha online formou.

Viac info o nás na čísle 0917223483, prípadne - fajnorova.blf@gmail.com :)Zakladateľka a riaditeľka akadémie 

Zakladateľka a riaditeľka Fajnorova Ballet Academy, pedagóg, choreograf v odbore Tanečné a scénické umenie. Tvorca a režisér divadelno-tanečných predstavení v divadlách MDPOH, Novej Scéne a SND. V súčastnosti pôsobí ako riaditeľka, tanečná pedagogička, choreografka a režisérka pri tvorbe podujatí a hereckých výstupov. V súčasnosti sa aktívne venuje oblasti domáceho vydelávania detí v Bratislave o čom svedčia aj jej články napr.  Hospodárske noviny a Slovensko-anglické noviny Slovac Spectator a dve rozhlasové relácie na tému "Domáce vzdelávanie" v rádiu Devín a rádiu Regina. 

Okrem toho sa po celý život venuje výtvarnej tvorbe. Malé okienko do galérie tu: